Sport

Ky është shorti për 16 më të mirët e Coppa Italia

0
ky-eshte-shorti-per-16-me-te-miret-e-coppa-italia

Juventus do të ketë përballë Genoan, ndërsa Sassuolo do të luaj me SPAL dhe fituesi i këtyre ndeshjeve përballet në çerekfinale.

Milan do të ketë përball Torinon, ndërsa Inter do të ndeshet me Fiorentinën dhe fituesit e këtyre dueleve përballen në mes vete.

Roma ka përballë Spezia, ndërsa Napoli luan me ish skuadrën e Hysaj, Empolin.

Atalanta do ndeshet me Cagliarin, ndërsa Lazio do të ketë përballë Parman./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera