Fun

Ky është trendi i ri që të dukemi si “Kim Kardashian”

0
ky-eshte-trendi-i-ri-qe-te-dukemi-si-“kim-kardashian”

Trende të reja dhe të ndryshme po zbulohen nga njerëzit që të marrin forma të bukura trupore e sidomos si ajo e Kim Kardashian, transmeton lajmi.net.

A video has gone viral showing a woman putting a bra down her trousers to give herself a peachy behind

Një grua ka shpërndarë një video e cila tregon se si vendosja e sytjenave në xhinse mund ti jap një formë më të mirë të pasmeve.

Kjo video ka marr një shikueshmëri të madhe me 300 mijë shikues të cilët ishin të interesuar në trendin e ri dhe shumë të përfolur.

The video has had over 300,000 views and many people joked they needed to try it themselves

“Nuk është e nevojshme më të shkoni në palestër që të formësoni trupin tuaj, kjo mënyrë është e lehtë dhe jo e kushtueshme”, ka thënë ajo.

“Kjo video mund të tingëllojë si shaka por na kursen orë dhe para në të njëjtën kohë”. /Lajmi.net/

The woman, left, showed how the bra boosted her derriere in her jeans

Lexo të tjera