Bota

Ky është ushqimi që duhet të hani pasi kryeni marrëdhënie intime, sondazhet flasin vetë

0
ky-eshte-ushqimi-qe-duhet-te-hani-pasi-kryeni-marredhenie-intime,-sondazhet-flasin-vete

Kur faqja në internet pyeti 2,000 njerëz që ishin në lidhje me aktivitetet e tyre të preferuara pas seksit, shumica preferuan të hanin pica. Tako-t ishte ushqimi i dytë i preferuar, transmeton lajmi.net.

Qoftë në një lidhje të gjatë ose thjesht për një natë të gjithë pëlqejnë pica, akullore, makarona dhe tacos.

Në këtë sondazh doli dhe një gjë qesharake e cila është se vetëm 1 në 3 pjesëmarrës do të ndanin ushqimin e tyre pas seksit me partnerin e tyre. Të tjerët do e konsumonin të gjithin për vete. /Lajmi.net/

Lexo të tjera