Rozë

Kylie dhe Kim e bëjnë ‘nxehtë’ me poza në rroba-larje

0
kylie-dhe-kim-e-bejne-‘nxehte’-me-poza-ne-rroba-larje

Motrat Jenner dhe Kardashian janë ndër femrat më të njohura në showbizin ndërkombëtar, shkruan lajmi.net.

Kylie është një ndër femrat më të komentuara për paraqitjet e saja në rrjete sociale. Me publikimet e shpeshta seksi ajo merr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Së fundmi ajo ka publikuar disa imazhe me motrën e saj të madhe Kim Kardashian.

Të motrat shfaqen në bikini duke shijuar rezet e diellit teksa janë të shtrira duke marrë poza mjaft seksi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Nuk do shumë mendje se imazhet e publikuara morën miliona pëlqime dhe komente nga fansat e tyre./Lajmi.net/

Lexo të tjera