Rozë

Kylie Jenner e bën ‘nxehtë’ duke ekspozuar linjat trupore

0
kylie-jenner-e-ben-‘nxehte’-duke-ekspozuar-linjat-trupore

Kylie Jenner së fundmi po shijon temperaturat e nxehta duke u relaksuar në pishinë, shkruan lajmi.net.

Ajo është një ndër emrat më të përmendur të botës së showbizit në mbarë botën dhe jo pa arsye.

Ylli televiziv së fundmi u pa në Instagram duke theksuar tiparet trupore, për të cilat pëlqehet tej mase nga fansat, bikinit e vogla i theksonin gjoksin asaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Imazhet e publikuara morën miliona pëlqime dhe komente nga fansat e saj./Lajmi.net/

Lexo të tjera