Uncategorized

Kylie Jenner e zjarrtë me të kuqe ndërsa veshja i zbulon të brendshmet

0

Po afron festa e Halloween dhe yje të ndryshme kanë filluar të paraqesin dukjet e tyre për këtë vit, ndërsa atyre u është bashkangjitur edhe ylli televiziv Kylie Jenner, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e Instagramit ajo ka ndarë me ndjekësit disa video në të cilat duket tejet tërheqëse.

Si duket, Kylie këtë vit një ndër kostumet ka përzgjedhur të jetë Power Ranger i kuq duke modeluar veshjen me poza provokuese.

Ajo kishte kombinuar ngjyrën e kuqe dhe të bardhë në veshje duke veshur çizme të bardha dhe një paruke të kuqe e cila shkonte mbulonte fund shpinën.

Ndërsa po rrotullohej ajo lejoj ti shihen edhe të brendshmet të cilat morën mjaft reagime në publikimin e videos në llogarinë zyrtare të Instagramit./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

go go power rangers

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Lexo të tjera