Rozë

Kylie Jenner ekspozon linjat trupore me fustanin tejet të ngushtë

0
kylie-jenner-ekspozon-linjat-trupore-me-fustanin-tejet-te-ngushte

Kylie Jenner kishte zgjedhur një fustan të gjatë dy ngjyrëshe në një festë të organizuar bashkë me shoqen e saj Stassie, shkruan lajmi.net.

Nga festa, 23 vjeçarja publikoi fotografi teksa i ka dhënë vëmendje linjave trupore. Kylie dukjen e saj e ka kombinuar me një palë take ngjyrë bezhë duke e kompletuar me makijazh dhe flokët e gjata me ngjyrë të zezë.

“Në botën e saj”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit Jenner.

Ndryshe, këto imazhe të saj vinë pasi motra e saj, Khloe Kardashian u akuzua për përdorim të fotoshopit./Lajmi.net/

Lexo të tjera