Rozë

Kylie tregon se e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, e gjithë vëmendja shkon te gjoksi

0
kylie-tregon-se-e-ka-ndryshuar-ngjyren-e-flokeve,-e-gjithe-vemendja-shkon-te-gjoksi

Kylie Jenner e ka ndarë me ndjekësit një foto të re në Instagram, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet këtij postimi ajo ka dashur të tregoj se e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve mirëpo vëmendja e fansave ka shkuar diku tjetër.

 

View this post on Instagram

 

blondie

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Në imazhin e postuar ajo duke seksi gjersa ka provokuar me gjoksin.

Duket sikur Kylie nuk ka zgjedhur fare sytjena dhe veshja që e ka zgjedhur mezi po ia mban. Komentet e fansave ishin nga më të ndryshmet.

“Bionde”, ka shkruar ndër të tjera ajo pranë fotografisë./Lajmi.net/

Lexo të tjera