Lajme

Lajmërohet Presidenti Thaçi, me bashkëluftëtarë vizitoi këtë vend

0
lajmerohet-presidenti-thaci,-me-bashkeluftetare-vizitoi-kete-vend

Thaçi tha se shkoi në këtë vend për të treguar respekt për luftën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, për rezistencën e Ozdrimit me rrethinë dhe për të gjithë heronjtë, dëshmorët dhe martirët që dha kjo trevë, transmeton lajmi.net.

“Lavdi të gjithë të rënëve për liri dhe pavarësi! HTH”, shtoi Thaçi./Lajmi.net/

Lexo të tjera