Lajme

LAJMI I FUNDIT: Vdesin 3 persona në një aksident në Raçë të Gjakovës

0
lajmi-i-fundit:-vdesin-3-persona-ne-nje-aksident-ne-race-te-gjakoves

Rastin për lajmi.net e kanë konfirmuar edhe nga policia e Kosovës.

“Ju njoftojme se sot rreth ores 07:40 policia është per një aksident ne Fshatin Raçë .Patrullat policore kane dalur ne vendin e ngjarjes ku kane verejtur se brenda veturës e cila kishte dalur jashte rruges kane qenë 3 persona. Ne vendin e ngjarjes kane dalur ambulanta , zjarrëfiksat , njësia e trafikut si dhe prokurori kujdestar.Nga ana e personelit mjeksorë ne vendin e ngjarjes eshte konstatuar se personat qe gjindeshin brenda veturës ishin pa shenja jete. Ju mbajmë te informuar”, thanë nga policia e Gjakovës për lajmi.net.

Lexo të tjera