Rozë

Lana Del Rey kritikohet nga ndjekësit: Je e papërgjegjshme

0
lana-del-rey-kritikohet-nga-ndjekesit:-je-e-papergjegjshme

Lana Del Rey së fundmi është takuar me fansat e saj mirëpo më pas ka pranuar shumë kritika, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Kjo për faktin se e ka rrezikuar jetën e tyre dhe të veten. Lana është parë e veshur me stil, por ajo që mori vëmendje ishte maska e saj prej një rrjete të thjesht. Kështu në rrjete sociale kanë shpërthyer postime  nga ndjekësit duke e konsideruar këngëtaren të papërgjegjshme, pasi ajo e rrezikonte veten dhe fansat.

“Pse është ajo në mesin e një numri të madh të njerëzve me një maskë të tillë. Unë të dua Lana, por kjo është papërgjegjshmëri”, u shpreh një prej komentuesve.

Ndërsa në rrjet kanë qarkulluar shumë foto ku vihej në fokus maska e saj./Lajmi.net/

Lexo të tjera