Bota

Latifi: Mbyllja do ta shkatërroj ekonominë, pastaj ku do ta fus kokën Hoti dhe qeveria e tij?

0
latifi:-mbyllja-do-ta-shkaterroj-ekonomine,-pastaj-ku-do-ta-fus-koken-hoti-dhe-qeveria-e-tij?

Me anë të një postimi në Facebook, Latifi është shprehur se një mbyllje e dytë do ta shkatërronte ekonominë e Kosovës,  e cila edhe ashtu për tokë, shkruan lajmi.net.

“Nuk e di në e kanë mendu se ku do ta fusin kokën kryeministri Hoti dhe qeveria e tij”, ka shkruar Latifi.

Postimi i plotë i tij:

Është e qartë se një mbyllje e dytë do ta shkatërroj krejtësisht ekonominë e Kosovës, edhe ashtu për tokë. Nuk e di në e kanë mendu se ku do ta fusin kokën kryeministri Hoti dhe qeveria e tij. Sepse kur njerëzit i humbin të gjitha, nuk duhet të llogaritësh në maturinë dhe racionalitetin e tyre. /Lajmi.net/

Lexo të tjera