Sport

Lazio, po synon transferimin e Ilicicit

0
lazio,-po-synon-transferimin-e-ilicicit

Sipas “Corriere dello Sport”, Ilicic është objektivi kryesor i Lazios për ta transferuar në afatin kalimtar të verës, transmeton lajmi.net.

Trajneri i Lazios, Maurizio Sarri është admirues i lojës së 33- vjeçarit, dhe ka kërkuar transferimin e tij.

Përveç Ilicicit, Lazio po synon edhe transferimin e sulmuesit të Napolit, Matteo Politano. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera