Sport

Leart Paqarada i dërgon një ‘mesazh’ Challandesit, shënon një ‘euro-gol’

0
leart-paqarada-i-dergon-nje-‘mesazh’-challandesit,-shenon-nje-‘euro-gol’

Pas një asistimi nga Luca Zander, Paqarada e shfrytëzoi atë rast shumë mirë për të gjuajtur topin drejtë portës me një fuqi të madhe dhe kësisoj duke shënuar gol, raporton lajmi.net.

Mbrojtësi nga Kosovaka shënuar golin e tretë për skuadrën e tij, e cila është duke fituar 3-0.

Ky gol u shënua në minutën e 22-të dhe Paqarada duket se i ka dërguar sinjale të qartë trajnerit të Kosovës, Bernard Challandes, pasi këta të dy kanë probleme mes vete./Lajmi.net/

Lexo të tjera