Rozë

Ledri Vula publikon foton e ultrazërit të vajzës: Jom ka des syt me ti pa

0
ledri-vula-publikon-foton-e-ultrazerit-te-vajzes:-jom-ka-des-syt-me-ti-pa

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, pritet që së shpejti të bëhen prindër, shkruan lajmi.net.

Ata së fundmi e kanë zbuluar se janë në pritje të ëmbël dhe se gjinia e foshnjës është vajzë.

View this post on Instagram

jom ka des syt me ti pa

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Tani reperi ka vendosur që me ndjekësit në Instagram ta ndajë edhe një emocion të veçantë. Ai e ka publikuar foton e ultrazërit të vajzës.

“Jom ka des syt me ti pa”, ka shkruar ai pranë postimit të fotografisë./Lajmi.net/

Lexo të tjera