Rozë

Lei Kraja infektohet me Covid-19, kthen shtëpinë në studio televizive

0
lei-kraja-infektohet-me-covid-19,-kthen-shtepine-ne-studio-televizive

Mësohet se edhe një tjetër person publik është infektuar nga Covid-19, shkruan lajmi.net.

Ketë herë flitet  për bukuroshen Lei Kraja, e cila ka treguar se për momentin ndodhet e karantinuar në shtëpinë e saj.

Ndërsa Lea ishte ajo që bëri publik lajmin për ndjekësit e saj në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Prezantuesja ka ndarë momente që po kalon në shtëpi dhe duket se gjendja e saj shëndetësore është e stabilizuar./Lajmi.net/

Lexo të tjera