Rozë

Leonora Jakupi duket tërheqëse dhe elegante me sako të 3,850 eurove

0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, duket gjithnjë e kuruar deri në detaje në paraqitjet e saj.

Ajo duket se shpenzon mjaft që të duket bukur dhe tërheqëse edhe në përditshmëri.

Nga të gjitha markat, Leonora duket se është një adhuruese e markës së famshme të veshjeve “Versace”, përderisa në shumicën e paraqitjeve shfaqet me veshje të kësaj marke.

Në një fotografitë e fundit në rrjetin social Instagram, Leonora ka pozuar me një sako të “Versace”, e cila kushton hiç më pak se 3,850 euro.

Diçka më lirë kushton rripi i saj i zi në vlerë 490 euro, ndërsa getat të po së njëjtës markë kushtojnë rreth 460 euro

Të ardhurat e mira nga muzika, duket se ia kanë mundësuar këngëtares që të bëjë një jetë mjaft të mirë dhe luksoze, duke mos u kursyer për paraqitjet e tilla.

Lexo të tjera