Rozë

Leonora në përkrahje të krerëve të UÇK-së që dolën para Speciales, ndan këtë foto

0
leonora-ne-perkrahje-te-krereve-te-uck-se-qe-dolen-para-speciales,-ndan-kete-foto

Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi e Rexhep Selimi, ndodhen në Hagë pas konfirmimit të aktakuzës nga Gjykata Speciale, shkruan lajmi.net.

Pas kësaj ka pasur reagime të shumta nga emra të njohur dhe jo vetëm.

Ishte këngëtarja nga Drenica, Leonora Jakupi ajo e cila gjithmonë ka ardhur me reagime të ndryshme lidhur me këtë çështje, për secilin veç e veç.

E tani i ka mbledhur të gjithë krerët e UÇK-së me një foto dhe i ka mbështetur njëzëri nëpërmjet një postimi në Instastory.

“Liria ka emër”, shkruan në foton e postuar./Lajmi.net/

Lexo të tjera