Sport

Liga e Evropës: Fitojnë Roma dhe Napoli

0
liga-e-evropes:-fitojne-roma-dhe-napoli

Roma në udhëtim ka arritur të mposht 0:2 Cluj.

Një autogol i Gabriel Debeljuh në minutën e 49’ dhe një gol i Jordan Veretout në minutën e 67’, i sollën fitoren Romës.

Në ndeshjen tjetër, Napoli me rezultat të njëjtë ka mposhtur Rijekan, 2:0.

Armando Anastasio me një autogol dhe Hirving Lozano me një gol, i sollën tre pikët Napolit./Lajmi.net/

Lexo të tjera