Sport

Liga e Evropës: Lille dhe Milan ndajnë pikët

0
liga-e-evropes:-lille-dhe-milan-ndajne-piket

Samu Castillejo në fillim të pjesës së dytë e kaloi në epërsi 0-1 Milanin, shkruan lajmi.net.

‘Rossonerët’ nuk arritën të ruajnë këtë epërsi, pasi vendasit barazuan me anë të Jonathan Bamba, në minutën e 65’.

Pas katër xhirosh në grupin H, Lille kryeson me tetë pikë, një më shumë se Milan./Lajmi.net/

Lexo të tjera