Rozë

“Linda Linda”, thotë Sinan Vllasaliu në këngën e re

0
“linda-linda”,-thote-sinan-vllasaliu-ne-kengen-e-re

Këngëtari i njohur Sinan Vllasaliu sapo është rikthyer me një projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Linda Linda”, titullohet projekti i ri i Sinanit, i cili është i zhanrit baladë dhe ia bashkëngjiti edhe videoklipin.

Për  tekstin e kësaj kënge u kujdes Ilir Berani, muzikën dhe orkestrimin e bëri Wirusi, ndërsa videoklipi është punuar nga MaxProduction.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Sinan Vllasaliu me titull “Linda Linda”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera