Rozë

Lindita shpërthen me lot në studion e “Përputhen”, kjo ishte ajo që e preku më së shumti

0
lindita-shperthen-me-lot-ne-studion-e-“perputhen”,-kjo-ishte-ajo-qe-e-preku-me-se-shumti

Gjatë takimit ndodhi që patën Lindita dhe naumi javën e kaluar, diçka e papritur dhe Nauni ishte ai i cili filloi me ofendime ndaj Linditës, kvshtu duke e prishur takimin e tyre, shkruan lajmi.net.

Lindita sot u shfaq mjaft e prekur nga ngjarja e javës së kaluar ku tregoi se kjo javë ishte mjaft e tensionuar në familjen e saj dhe se fëmijët e saj e kanë pritur mjaft keq transmetimin e javës së kaluar.

Kur e pyeti Bora Linditën se përse po ndihej aq keq dhe po qante në studio, ajo u përgjigj se gjëja që e prek më së shumti është se Nauni këmbëngul të jetë viktima e kësaj situate./Lajmi.net/

Lexo të tjera