Rozë

Lindsey Pelas merr vëmendje duke vënë në pah gjoksin me veshjen e ngushtë

0
lindsey-pelas-merr-vemendje-duke-vene-ne-pah-gjoksin-me-veshjen-e-ngushte

Bukuroshja amerikane, e cila njihet mjaft shumë për linjat trupore që posedon ka postuar në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, ka ndarë një video ku shihet e veshur me bluzën e ngushtë që theksonte asaj linjat trupore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LINDSEY PELAS (@lindseypelas)

Lindsey është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon rreth 9 milionë ndjekës mjaft aktiv me pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet./Lajmi.net/

Lexo të tjera