Sport

Lista e Interit për Ligën e Kampionëve

0
lista-e-interit-per-ligen-e-kampioneve

‘Zikaltërit’ janë në të njëjtin grup me Real Madridin, Shakhtar Donetsk dhe Borussia Monchengladbach.

Pjesë e kësaj liste është edhe Nainggolan, edhe pse ishte shumë pranë transferimit te Cagliari.

Në anën tjetër, mesfushori Vecino është lënë jashtë, së bashku me Padellin.

Lista e Interit për Ligën e Kampionëve:

Handanovic, Hakimi, Gagliardini, De Vrij, Alexis Sanchez, Lukaku, Lautaro Martinez, Kolarov, Sensi, Ranocchia, Perisic, Young, Vidal, Barella, Eriksen, D’Ambrosio, Darmian, Skriniar, Nainggolan, Brozovic, Bastoni, Radu.

Stankovic, Moretti, Pinamonti

/Lajmi.net/

Lexo të tjera