Sport

LIVE: Shorti i fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve

0
live:-shorti-i-fazes-se-grupeve-ne-ligen-e-kampioneve

Përveç shortit, në këtë ceremoni do të jepen të gjitha çmimet e UEFA-së, përfshirë atë të lojtarit më të mirë për sezonin që lamë pas.

Vazo e parë: Bayern, Sevilla, Real Madrid, Liverpool, Juventus, Paris Saint-Germain, Zenit Saint Petersburg, Porto.

Vazo e dytë: Barcelona, Atletico Madrid, Manchester City, Manchester United, Shakhtar Donetsk, Borussia Dortmund, Chelsea, Ajax.

Vazo e tretë: RB Leipzig, Inter Milan, Lazio, Atalanta, Dynamo Kiev, Olympiakos, Red Bull Salzburg, Krasnodar

Vazo e katërt: Borussia Monchengladbach, Istanbul Basaksehir, Rennes, Ferencvaros, Midtjylland, Lokomotiv Moscow, Marseille, Club Brugge

Ekipet të të njëjtit shtet dhe ato në të njëjtën vazë, nuk mund të përballen mes vete.

Lajmi.net do të ju mbajë të informuar kohë pas kohe me zhvillimet më të fundit:

Grupi A:

1.
2.
3.
4.

Grupi B:

1.
2.
3.
4.

Grupi C:

1.
2.
3.
4.

Grupi D:

1.
2.
3.
4.

Grupi E:

1.
2.
3.
4.

Grupi F:

1.
2.
3.
4.

Grupi G:

1.
2.
3.
4.

Grupi H:

1.
2.
3.
4.

Lexo të tjera