Sport

Lojtari i Arsenalit rezulton pozitiv me COVID-19

0
lojtari-i-arsenalit-rezulton-pozitiv-me-covid-19

Nga 1207 teste të kryera për staf dhe futbollistë, Premierliga ka pranuar 16 raste pozitive.

Megjithatë, Elneny ka rezultuar pozitiv pasi ishte me kombëtaren e tij Egjiptin.

Vetëm disa ditë më parë, ishte futbollisti tjetër egjiptian Mohamed Salah ai që rezultoi pozitiv me koronavirus.
Mesfushori i Arsenali tani do të izolohet për dy javë. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera