Fun

Lopët problematike, pronari detyrohet t’i thërrasë policinë për t’i futur në stallë

0
lopet-problematike,-pronari-detyrohet-t’i-therrase-policine-per-t’i-futur-ne-stalle

Një grup lopësh janë incizuar duke tentuar të ikin nga rrethoja ku po i mbante pronari, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Ato qëndronin në rrugë dhe bllokonin rrugën, deri sa erdhën policia që të tentonin t’i kthenin sërish në stallë.

Ndiqeni videon e mëposhtme për ta kuptuar ngjarjen të plotë. /Lajmi.net/

Cows escape on highway in Canada

These cows are udderly problematic! 🐄😂 via ViralHog

Gepostet von Daily Mail Video am Dienstag, 29. September 2020

Lexo të tjera