Fun

Lopët problematike, pronari detyrohet t’i thërrasë policinë për t’i futur në stallë

0

Veprime të tilla do i shihni vetëm një herë në jetë.

Një grup lopësh janë incizuar duke tentuar të ikin nga rrethoja ku po i mbante pronari, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Ato qëndronin në rrugë dhe bllokonin rrugën, deri sa erdhën policia që të tentonin t’i kthenin sërish në stallë.

Ndiqeni videon e mëposhtme për ta kuptuar ngjarjen të plotë. /Lajmi.net/

https://www.facebook.com/611371138943810/posts/3448191638595065/?vh=e&extid=QqH31cWTTLVASDOe&d=n

Lexo të tjera