Rozë

Loredana do të donte ta “zhdukte” këtë fotografi

0

Reperja Loredana Zefi, vazhdon të mbetet një nga emrat më të kërkuar në muzikën shqiptare.

Ajo vazhdon të sjell hite, duke u bërë çdo herë e më e dashur për publikun, ndërsa përveç muzikës, vëmendje tërheq edhe me paraqitjen e saj tejet joshëse.

Duke u shfaqur gjithmonë e kuruar dhe me stil, kjo fotografi e Loredanës po bën xhiron e rrjetit duke u kritikuar edhe nga fansat.

Pa asnjë dyshim edhe Loredana do të donte ta zhdukte!

Lexo të tjera