Rozë

Loredana kalon të dielën me vajzën Hanën, zgjedh të postojë këtë fotografi

0
loredana-kalon-te-dielen-me-vajzen-hanen,-zgjedh-te-postoje-kete-fotografi

Loredana publikon fotografi dhe video të shumta nga karriera e saj dhe jeta personale, shkruan lajmi.net.

Sot ka postuar një foto me vajzën Hanën, teksa shihet se është duke kaluar momente të bukura pranë saj e këtë e dëshmon më së miri edhe mbishkrimi që i ka venë postimit.

“E dua të dielën”, ka shkruar reperja.

Ndryshe, pas një kohë mospajtimesh me Mozzik, çifti janë bashkuar sërish madje ata javën e kaluar e kaluan në Dubai për pushime bashkë me vajzën e tyre./Lajmi.net/

Lexo të tjera