Rozë

Loredana publikon këngën e parë të albumit “Medusa”

0
loredana-publikon-kengen-e-pare-te-albumit-“medusa”

Loredana Zefi para pak ditësh vendosi të largohej nga Instagrami, duke mos dhënë asnjë paralajmërim, shkruan lajmi.net.

Por, me t’u rikthyer, rep-artistja bëri të ditur se është duke finalizuar albumin e ri muzikor, i cili pritet të publikohet në muajin dhjetor.

Pas mesnatës, këngëtarja lansoi këngën e parë nga ky album, e cila titullohet “Intro” dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Në këtë klip, Loredanën e shohim më ndryshe prej herave të tjera, ngase shfaqet si zeshkane dhe duket joshëse.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Loredana Zefi. /Lajmi.net/

Lexo të tjera