Sport

Lorenzo Pellegrini shërohet nga COVID-19

0
lorenzo-pellegrini-sherohet-nga-covid-19

24-vjeçari ka konfirmuar në Instagram se është shëruar nga koronavirusi, përcjellë lajmi.net.

“Më në fund negativ dhe gati për rikthimin”, shkroi ai.

Pellegrini zhvilloi të gjitha ndeshjet në Seria A këtë edicion, por mungoi në ndeshjet e Kombëtares.

Lojtari tani do i kryejë testet mjekësore dhe më shumë mundësi do mungojë ndaj Parmas, derisa gjiganti italian do jetë edhe pa Edin Dzekon./Lajmi.net/

Lexo të tjera