Bota

Lori Hoxha u drejton pyetjen fansave, komenti epik i Bes Kallakut merr vëmendjen

0
lori-hoxha-u-drejton-pyetjen-fansave,-komenti-epik-i-bes-kallakut-merr-vemendjen

Pasi që pandemia ka kufizuar mundësitë e të udhëtuarit, figurat publike kanëfilluar të hapin arkivat e tyre, apo të publikojnë imazhe ku do të donin të ishin, shkruan lajmi.net.

Kjo natyrisht se ka ndodhur edhe me Lori Hoxha, e cila ka vendosur të realizojë një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram rreth kësaj teme.

Ndërsa Lori kishte pyetur ndjekësit, se ku do të donin të ishin për momentin, komenti epik i Bes Kallakut morri vëmendjen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Ndërsa Besi ka qenë aktiv në muzikë duke publikuar projekte të reja, ku i fundit erdhi një muaj më parë dhe titullohet “Lele”./Lajmi.net/

Lexo të tjera