Rozë

Lotina Haziri e tepron, pa pikë ‘marre’ e zbulon gjithë gjoksin

0

Lotina Haziri ka marrë vëmendjen e ndjekësve me fotografinë që e ka publikuar në Instagram.

E veshur me një bluzë me ngjyrë të kuqe, ajo ka ekspozuar gjoksin, e bija e kryetarit të Gjilanit nuk la vend imagjinate duke venë në pah gjoksin pa reçipeta, shkruan GazetaBlic.

Poza të tilla nga Lotina Haziri janë të shpeshta për ndjekësit e saj në rrjete sociale, ku merr pëlqime dhe komente të shumta por me sa duket këto të fundit  nuk i kanë pëlqyer edhe aq pasi që Lotina ka çaktivizuar komentimin në këtë postim.

Gjithmonë do të ketë një ‘ndoshta’ me ty’, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit.

Lexo të tjera