Uncategorized

Luana merr vëmendjen e ndjekësve me pozat në fotosesionin e ri

0

Një emër shumë i komentuar në shtypin rozë është edhe ai i moderatores Luana Vjollca, shkruan lajmi.net.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, përmes së cilave me anë të fotove, sjell copëza nga përditshmëria e saj.

Së fundi, moderatorja u fotografua e veshur me një palë xhinse dhe me bluzë blu, teksa provokoi duke e ngritur atë lart.

 

View this post on Instagram

 

🦋🦋🦋

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Komentet e ndjekësve ishin të shumta sipër këtyre fotografive të Luanës. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Bussines Days 🦋 #ad

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Lexo të tjera