Rozë

Luana nuk kursen pozat ku thekson gjoksin, tërheq vëmendje të madhe me fotosesionin e ri

0

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, nuk e ka ndërmend të ndalet me projekte të reja.

Përpos përkushtimit në industrinë muzikore, ajo tashmë ka filluar edhe me programe televizive, për të cilat komentohet tej masë.

Përkundër këtyre, ajo nuk i lë anash as edhe fotosesionet, në të cilat përkujdeset për secilin detaj të mundshëm.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Luana është shfaqur joshëse me pozat e marra para kamerës.

Vlen të theksohet se të njëjtën kohë ajo është parë të jetë provokuese, pasi me fustanin elegant i theksohej gjoksi i formësuar.

View this post on Instagram

L✨✨✨✨✨✨✨✨

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Me një makijazh me nuanca të errëta, ajo ka vendosur që flokët ti bëjë të lakuara dhe të shkurtra, çka e perfeksionin edhe më shumë këtë dukje.

Ditë parë ajo ka bërë të ditur se është duke startuar me emisionin “Shiko Kush Luan”, që është shikuar mjaft nga fansat e saj. /Telegrafi/

Lexo të tjera