Sport

Luana Vjollca në mbështetje të Kosovës për ndeshjen ndaj Sllovenisë, ja çfarë shkruan në ‘Instagram’

0

Luana Vjollca vazhdon të jetë nga femrat më të ndjekura dhe të pëlqyera në ekranin shqiptar.

Prezantuesja seksi sapo ka filluar me sezonin e ri të spektaklit “Shiko kush luan”, i cili kalon shifrën e një milion klikimeve në kanalin “Youtube” që në ditët e para të publikimit, gjë e rrallë sa i përket emisioneve televizive, raporton “Zeri.info”.

Luana i ka dalur në mbështetje sonte djelmoshave të Përfaqësueses së Kosovës për ndeshjen ndaj Sllovenisë.

Në rrjetin social “Instagram”, ajo ka shkruar:

“Forca Kosova”. /Zeri.info

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Image

 

 

Lexo të tjera