Rozë

Luana Vjollca pozon plot stil para veturës luksoze

0
luana-vjollca-pozon-plot-stil-para-vetures-luksoze

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, po gjen kohë për të gjitha, shkruan lajmi.net.

E angazhuar në punë me emisionin e saj, projektet muzikore, asaj po i del kohë që të jetë aktive edhe në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Ajo fansave u ka qëndruar pranë sërish duke ndarë me ta një postim në të cilin shfaqet me shumë stil dhe seksi.

Këngëtarja pozat atraktive i ka marrë para veturës luksoze./Lajmi.net/

Lexo të tjera