Bota

‘Luftë’ apo futboll? Ja çfarë ndodhi në minutat e fundit në ndeshjen PSG – Marseille

0
‘lufte’-apo-futboll?-ja-cfare-ndodhi-ne-minutat-e-fundit-ne-ndeshjen-psg-–-marseille

Ndeshja ishte e tensionuar nga fillimi, por fundi i ndeshjes solli një episod tejet të pahijshëm, që i përket sporteve të rënda.

Lojtarët e të dyja ekipeve filluan të goditshin mes vete, pas një faulli të akorduar në favor të mysafirëve.

Gjyqtari nxorri plotë pesë kartonë të kuq. Neymar, Kurzawa e Paredes u ndëshkua te Parisi, ndërsa Amavi dhe Benedetto te mysafirët. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera