Sport

Lyon – Remis, formacionet zyrtare, mungon Berisha, Zeneli në bankë

0
lyon-–-remis,-formacionet-zyrtare,-mungon-berisha,-zeneli-ne-banke

 

Lyon qëndron në vendin e katërt në tabelë me 20 pikë gjithsej, ndërsa Remis renditet në pozitën e 17-të në tabelë me gjithsej nëntë pike.

Ekipi i Berishës dhe Zenelit e humbi ndeshjen e fundit nga Nimes në shëpi me rezultat 0-1, ndërsa Lyon fitoi në udhëtim ndaj Angers me rezultatin 0-1.

Formacioni i Lyon: Lopes, Dubois, Marcelo, Denayer, Cornet, Bruno, Mendes, Paqueta, Kadewere, Depay, Ekambi

 

Formacioni i Remis: Rajkovic, Foket, Faes, Abdelhamid, Konan, Muntesi, Cassama, Cafaro, Doumbia, Dia, Toure./Lajmi.net/

Lexo të tjera