Uncategorized

Madonna e lumtur për fitoren e Biden: Lutjet e mia janë pranuar

0

Shumë prej emrave të njohur kanë treguar publikisht preferencat e tyre në zgjedhjet e fundit në SHBA, shkruan lajmi.net.

Një prej tyre ishte edhe Madonna, e cila që prej fillimit ka treguar se mbështet Joe Biden dhe Kamala Harris.

Meqë fitoi kandidati i saj i preferuar, Madonna ndjehet shumë e lumtur dhe gëzimin nuk e fsheh nga fansat.

“Lutjet e mia janë pranuar”, ka shkruar mbretëresha e pop-it në disa fotografi që i postoi në Instagram. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

My Prayers Were Answered……🙏🏼🇺🇸💙 #bidenharris

A post shared by Madonna (@madonna) on

Lexo të tjera