Sport

Magjia e Toni Kroos dhe përfundimi i Viniciusi kalojnë Real Madridin në avantazh

0
magjia-e-toni-kroos-dhe-perfundimi-i-viniciusi-kalojne-real-madridin-ne-avantazh

Vinicius Junior ka arritur që të përfundojë në mënyrën më të mirë të mundshme pasimin e Toni Kroos, raporton lajmi.net.

Braziliani shënoi gol kur u gjet përballë me portierin pas asistimit të Kroos.

Më poshtë mund të shikoni golin:/Lajmi.net/

 

Lexo të tjera