Fun

Mahniten njerëzit, shikoni “sa facë” ishte Biden si i ri

0
mahniten-njerezit,-shikoni-“sa-face”-ishte-biden-si-i-ri

Pasi votat e kolegjit elektoral shpallën fitues Joe Biden, figura të njohura si LeBron James, Cher, Jennifer Lawrence, Seth Rogan, Lady Gaga, Miley Cyrus, Ariana Grande, John Legend, Chrissy Teigen, Selena Gomez apo Kim Kardashian West, iu drejtuan rrjeteve sociale për të uruar presidentin e ardhshëm. Por një prej tyre tërhoqi vëmendjen: postimi i Beyonce-s.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Beyonce postoi një foto të Joe Biden kur ishte i ri dhe njerëzit nisën menjëherë me komente: “Ka qenë kaq i pashëm”, “Joe Bae-den”, “Biden është ky?” etj. Pastaj Twitteri u mbush me postime të rinisë së Biden, sot 77 vjeç. /Lajmi.net

Lexo të tjera