Sport

Man Utd ka marrëveshje me Cavanin – sulmuesi udhëton nesër për testet mjekësore

0
man-utd-ka-marreveshje-me-cavanin-–-sulmuesi-udheton-neser-per-testet-mjekesore

Ylli uruguaian, Edinson Cavani, me shumë gjasë do të luajë në Premierligë këtë edicion, me fanellën e Manchester United.

Sipas raportimeve të ‘ESPN’, Manchester United dhe Cavani janë pajtuar për një marrëveshje dy vjeçare, përcjell lajmi.net.

Ai do të udhëtojë nesër drejt Mançesterit, për të kompletuar testet mjekësore.

Transferimi mund të zyrtarizohet nesër, ose të hënën. /Lajmi.net/

Lexo të tjera