Sport

Manchester United publikon listën e të ftuarve ndaj Granadas

0
manchester-united-publikon-listen-e-te-ftuarve-ndaj-granadas

“Djajtë e Kuq” kanë publikuar listën e të ftuarve, ku mungojnë tre yjet, Eric Bailly, Phil Jones dhe Anthony Martial, përcjellë lajmi.net.

Lista e plotë:

Portierë: David De Gea, Dean Henderson, Lee Grant, Nathan Bishop

Mbrojtës: Victor Lindelof, Harry Maguire, Luke Shaw, Alex Telles, Axel Tuanzebe, Aaron Wan-Bissaka, Brandon Williams

Mesfushorë: Amad, Bruno Fernandes, Fred, Daniel James, Juan Mata, Nemanja Matic, Scott McTominay, Paul Pogba, Donny van de Beek

Sulmues: Edinson Cavani, Anthony Elanga, Mason Greenwood, Marcus Rashford./Lajmi.net/

Lexo të tjera