Sport

Maqedoni – Kosovë, kuotat e bastoreve

0
maqedoni-–-kosove,-kuotat-e-bastoreve

Duke pasur parasysh që luan si vendas, Maqedonisë i është dhënë një avantazh në kuotat e bastoreve për ndeshjen kundër Kosovës.

Fitorja e Maqedonisë ka kuotën 2.45. Barazimi është 3.10, ndërsa triumfi i Kosovës në Shkup, ka kuotën 3.00, përcjell lajmi.net.

Ndeshja mes Maqedonisë dhe Kosovës, është e vlefshme për Play Off të Ligës së Kombeve në Ligën D nga sezoni i parë i kësaj gare.

Kjo sfidë që luhet ditën e enjte, fillon nga ora 20:45./Lajmi.net/

Lexo të tjera