Rozë

Mariah Carey është vaksinuar kundër COVID-19

0
mariah-carey-eshte-vaksinuar-kunder-covid-19

Mariah Carey ishte ajo që ka publikuar pamje nga momenti kur po vaksinohej kundër COVID-19, shkruan lajmi.net.

Ajo u pa duke fimuar veten teksa e merrte dozën ee parë të vaksinës ndërsa po fliste dhe qeshte.

“Këtu jemi, që nga fillimi duke larë duart me Roc dhe Roe në Neë York duke u përpjekur të inkurajojmë njerëzit të jenë me të vërtetë të sigurt”, vuri në dukje Mariah. “E dini, ne jemi akoma në këtë betejë së bashku”, tha Mariah para se të merrte dozën e parë të vaksinës.

“Efekti anësor i vaksinës: G6”, ka shkruar ajo krahas videos – në të cilën tregon atë duke folur para kamerës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey)

Ajo shtyu të gjithë që të bënin kujdes me shëndetin sepse tani është më e nevojshme se kurrë./Lajmi.net/

Lexo të tjera