Sport

Marigona Hajdari, “motori” i Ringkobingut

0
marigona-hajdari,-“motori”-i-ringkobingut
 Ringkobingu të dielën barazoi 27:27 me Bjerringbro, ndërsa Marigona ka organizuar lojën në mënyrë të shkëlqyeshme.
Lojtarja jonë është shquar edhe me efikasitet, duke realizuar pesë gola.
Hapësirë në ndeshje kishte edhe motra e Marigonës, Arlinda Hajdari, që këtë herë nuk u shënua në listën e realizatoreve.
Ajo mori vlerësimin e drejtuesve të klubit, njëjtë si Marigona, që është shquar edhe me asistime dhe me penalltitë që siguroi. /Lajmi.net/

Lexo të tjera