Uncategorized

Marina Vjollca duket rrezatuese në imazhet e reja të publikuara

0

Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca duket tejet bukur në paraqitjet e saj në llogarinë e Instagramit ku është mjaft aktive, shkruan lajmi.net.

Ajo është e njohur për bukurinë e saj natyrale të veçantë por përveç asaj, Marina njihet edhe si një moderatore tejet e zonja.

View this post on Instagram

Gati per nje super “Klanifornia”!!!💋

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Marina është mjaft aktive në rrjetet sociale, e cila ndan pjesë nga jeta e saj e përditshme në Instastory, kurse imazhet e publikuara i ka e kuruar dhe me rroba të bukura./Lajmi.net/

Lexo të tjera