Uncategorized

Marina Vjollca mahnit me fotosesionin e ri, tregon të brendshmet dhe duket atraktive

0

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, e ka realizuar një fotosesion profesional, shkruan lajmi.net.

Në imazhet e postuara, ajo duket tejet atraktive e veshur shkurt ndërsa ka treguar edhe të brendshmet.

Me këto foto të realizuara, moderatorja ka arritur ta kthej gjithë vëmendjen nga vetja.

Marina Vjollca është shumë e dashur për publikun dhe raportet e saj me Getoar Selimin po ashtu kanë qenë të komentuara.

Geti dhe Marina janë ndër çiftet më të dashura nga estrada për publikun./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Follow the light… Light attracts light.

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Lexo të tjera